4925
България
За трети случай на пострадал след побой в Стара Загора съобщиха от полициятаМъж на 51 г. е настанен за лечение в Университетската многопрофилна болница за активно лечение „Проф.Припомняме, че това е пореден случай на побой в Стара Загора през последните дни. В неделя вечерта след сбиване мъж на 46-години беше настанен за лечение в лечебно заведение с черепно-мозъчна травма.
Автор: БТА / Редактор: Диляна Асенова
| 19 Ноември 2025, 15:07 ч.
Трети случай на пострадал след побой е регистриран с Стара Загора за последните дни. Това съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР в града. Мъж на 51 г. е настанен за лечение в Университетската многопрофилна болница за активно лечение „Проф.д-р Стоян Киркович“ в Стара Загора с множество травми, но без опасност за живота след нанесен побой. Сигнал за инцидента е подал пострадалият вчера. Той обяснил, че в понеделник в старозагорското село Михайлово му е бил нанесен побой от 32-годишен мъж. Във Второ районно управление в Стара Загора е образувано досъдебно производство, а заподозреният е задържан за срок до 24 часа. Припомняме, че това е пореден случай на побой в Стара Загора през последните дни. В неделя вечерта след сбиване мъж на 46-години беше настанен за лечение в лечебно заведение с черепно-мозъчна травма. Същият ден в парк „Бедечка“ в областния град е бил нанесен побой и на 15-годишен младеж.
Не пропускайте важните новини от деня. Последвайте ни в Google News Showcase
Бъдете информани с нашите тематични бюлетини:
Получавайте всеки ден най-важните новини и събития от рубриката във входящата си поща.
Допълнителна информация за регистрацията и процедурата за доставка и анулиране (отмяна) можете да получите в нашият раздел NRD Бюлетини или, като натиснете на връзката или по-долу.
|
|
Получавайте най-важните новини и събития от Вашият град.
От понеделник до петък от нашия редактор Стела Филипова
|
|
ОЩЕ ОТ РУБРИКАТА
|
Общинският съвет в Костенец реши да удължи услугата „Топъл обяд“ до юли 2027 година
|
|
|
Развитието на Витоша не може да бъде обсъждано и решавано без участието на Столичната община
|
|
|
Язовирите в страната са запълнени на над 80% от обема си
|
|
|
Ушата сова, кукумявка и лястовица бяха спасени със съдействието на РИОСВ-София и Спасителния център за диви животни
|
|
|
Откриха възрастен мъж от Вършец след близо деветчасово издирване
|
|
ВРЕМЕ ЗА ЧЕТЕНЕ
|
Време за четене - месец Юни
Препоръчани заглавия |
ОЩЕ ОТ НОВИНИТЕ ДНЕС
|
Министрите на външните работи на България и Индонезия обсъдиха нови възможности за задълбочаване на двустранното сътрудничество
|
|
|
Консултативен съвет по младежки политики обединява млади хора от област Монтана
|
|
|
Проучване очертава нагласите на българите към сигурността и отбраната, трансатлантическите отношения и отношенията с Украйна
|
|
|
Движението по автомагистрала „Струма“ в района на Кочериново е спряно заради катастрофа
|
|
|
Областният управител на Кърджали огледа дезинфекционните площадки от двете страни на границата с Гърция през Маказа
|
|
Радиопрограми



Тикер
4925
ЗАПАЗИ
Общинският съвет в Костенец реши да удължи услугата „Топъл обяд“ до юли 2027 година, съобщиха от Общинския съвет (ОбС) след края на днешното заседание.
Услугата ...